Ви тут:
Суспільство 

У Київській області сільраду закрили на карантин через коронавірус

У селі Гнідин Київської області вирішили закрити на карантин сільраду після того, як у родині одного зі співробітників було виявлено позитивний ПЛР-тест на коронавірус.

Про це повідомляє на сторінці сільської ради у FB.

У зв’язку з ситуацією доступ до сільради обмежений.

Також у сільраді закликали обмежити відвідування поштового відділення і комунального підприємства, які розташовані в його приміщенні.

«Шановна громадо, повідомляємо, що в родині співробітника сільської ради виявлено позитивний ПЛР-тест, від сьогодні працівник на самоізоляції. В зв’язку з цим доступ до сільської ради обмежений, замовити довідки або документи можна за телефоном 045-95-4-11-60, 045-95-4-11-68, +38066- 316-91-00 або надіславши запит на ел. адресу rada@radagnidin.gov.ua. та отримати їх в визначений час. Також просимо обмежити відвідування поштового відділення та комунального підприємства, що розташовані в приміщенні сільської ради. Рекомендуємо, здійснювати всі необхідні платежі засобами електронного банкінгу. Дуже школа, але Гнідин займає перше місце в рейтингу сіл Бориспільського району з найбільшою кількістю підтверджених ПЛР-тестів», – йдеться у повідомленні.

Гнідин — село в Бориспільському районі Київської області. Розташоване за 4 км від річки Дніпро. Село, розміщується за 22 км від районного центру, за 15 км від автотраси Київ — Харків, за 17 км від залізничної станції Дарниця. Село розкинулося неподалік від Дніпра на річковій заплаві та надзаплавній терасі. На сході, на високій піщаній терасі розкинувся сосновий ліс, на заході — придніпровські луки з невеликими озерами.

поширити новину: