Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

У Києві мітингують проти призначення Сергія Шкарлета т.в.о Міністром освіти

30 червня у Києві під Кабміном студенти й освітяни мітингували проти призначення т.в.о. Міністром освіти і науки Сергія Шкарлета, якого звинувачують у плагіаті та професійних зловживаннях.

Про це повідомляє 24 канал.

Активісти наголошують, що акція #СтопШкарлет всеукраїнська. До неї можна приєднатися в інших містах України: Львові, Дніпрі, Івано-Франківську, Кропивницькому, Луцьку, Одесі, Сєверодонецьку, Харкові, Тернополі, Чернігові та Чернівцях.
Протестувальники принесли із собою плакати “Шкарлет = Табачник 2.0”, “Нащо читати, якщо можна списати”, “Шкарлет = корупція”. Через призначення Шкарлета протестують не вперше – зокрема, схожа акція відбулась 26 червня біля будівлі Міносвіти.

Після акції біля Кабміну освітяни та студенти вирушили до Офісу Президента. Активісти наголошують, що поява Шкарлета загрожує поверненням до часів Дмитра Табачника, який був міністром освіти в уряді Миколи Азарова. 

Раніше Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявляв, що кандидатуру Шкарлет висунули ректори під час зустрічі з президентом. Сергій Шкарлет має ясне бачення та менеджерський досвід для перебування на цій посаді. Про відмову Верховної Ради призначати Шкарлета, Прем’єр-міністр відповів так:
“Як такої відмови парламенту не було. Ми говоримо про те, що виконання обов’язків міністра освіти та науки – це шанс кандидата проявити себе, свою стратегію, філософію, навички та професіоналізм”, – повідомив Денис Шмигаль.
поширити новину: