Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці цього купального сезону рятувальні пости працюватимуть на двох пляжах та восьми місцях відпочинку біля води

У Кременчуці традиційно на центральному пляжі працюватиме стаціонарний рятувальний пост. В інших місцях, а саме, на пляжі у парку «Воїнів-інтернаціоналістів», в районі кафе «Афіни», в районі човнової станції «Демурівка», біля бару «Восьминіг», в районі човнової станції на вул. Чумацький шлях, в районі вул. Керченська, в районі споркомплексу «Спортлайф», в районі перехрестя вулиць Героїв Крут і Героїв України та на намитій косі в парку культури та відпочинку «Придніпровський» працюватимуть сезонні рятувальні пости.

Про це повідомив керівник КП «Кременчук Аква-сервіс» Василь Білоус, розповіли у Кременчуцькій міськраді.

Василь Білоус зазначив, що в рамках підготовки до купального сезону в місцях масового відпочинку біля води, де влітку полюбляють відпочивати кременчужани, було проведено обстеження акваторії дна. Задля безпеки городян такі обстеження наразі проводяться і в інших місцях, які не є санкціонованими, але теж користуються попитом серед відпочивальників. Завершуються і роботи з благоустрою зон відпочинку, встановлено навіси від сонця, лави, роздягальні, на центральному пляжі працюватимуть фонтанчики з питною водою, мийки для ніг, медпункт, де будуть створені всі умови для надання первинної медичної допомоги відпочивальникам. В інших місцях масового відпочинку біля води аптечки з медикаментами находитимуться в матросів-рятувальників, які вже пройшли відповідні курси надання домедичної допомоги.

Остаточний висновок про готовність місць масового відпочинку біля води для проведення купального сезону буде зроблено на черговому засіданні комісії з питань ТЕБ і НС.

поширити новину: