Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці тестують новий тролейбусний маршрут

На тестові випробування вийшов тролейбус, який працюватиме за маршрутом «Річковий вокзал – Кохнівський хлібзавод». Від  пивзаводівського мосту до зупинки «Кохнівський хлібзавод» він рухатиметься на автономному ходу.

Це вже другий тролейбусний маршрут, частину якого електротранспорт долатиме без приєднання до контактної мережі, повідомили у Кременчуцькій міській раді.

За словами керівника КП «Кременчуцьке тролейбусне управління» Олександра Вертюха, тролейбус на автономному ходу може рухатися зі швидкістю руху 35-40 км. на годину. На маршруті 5А+ тролейбус від’єднуватимуть від мережі відразу після спуску з мосту, а підключатимуть його до електрики на зупинці «Вулиця Вадима Пугачова». Далі він рухатиметься у звичайному режимі до зупинки «Річковий вокзал».

Маршрут «Річковий вокзал – Кохнівський хлібзавод» дозволить розвантажити напругу на зупинках громадського транспорту на Полтавському проспекті і дозволить жителям мікрорайону, які працюють на підприємствах міста, користуватися більш дешевими транспортними послугами, ніж у приватних перевізників. В ньому також будуть збережені всі пільги.  

Тролейбусний маршрут 5А+  має запрацювати до кінця червня.  Графіки руху тролейбусу будуть розміщені на зупинках громадського транспорту.

Фото: Кременчуцька міська рада

поширити новину: