Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці стартувала академія волонтерства

У Кременчуці стартував проект «Кременчуцька академія волонтерства». Цього року участь беруть близько 20 людей.

Як повідомили у Кременчуцькій міській раді, організаторами виступили міський комітет молодіжних організацій, Молодіжний Парламент Кременчука, управління молоді та спорту виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

Учасники академії відвідають Територіальний центр обслуговування населення Автозаводського району, Комунальне підприємство «Спецсервіс-Кременчук». У зв’язку з карантином, і неможливості відвідання Центру соціально-психологічної реабілітації дітей Кременчуцької міської ради, заняття буде проходити в офісі організації з представниками цього соціального закладу. Організатори підготували чимало завдань та занять, частина з яких будуть виконуватися онлайн.

Загальна кількість учасників у 2020 році становить близько 20 активних та молодих людей, які прагнуть розвиватися та допомагати оточуючим. Окрім офіційного відкриття, учасникам вже провели перше заняття на знайомство та тимбілдинг, спікером був волонтер Молодіжного Парламенту Кременчука Ігор Штефан.

У межах вимог карантинного режиму, проведення програми здійснювалось згідно із усіма нормами, учасники тримали відстань 1,5 метри один від одного, усі були в захисних масках, користувались антисептиком.

Фото: Кременчуцька міська рада

Система Orphus