Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці ремонтують мережу водопостачання в районі вулиці Бетонна

КП «Кременчукводоканал» капітальний ремонт мережі водопостачання по вулиці Бетонній в місті Кременчуці від вулиці Гранітної до 7-го Хорольського тупіка. Ремонтні роботи на водогоні проводяться в рамках виконання Інвестиційної програми підприємства з метою покращення подачі питної води в оселі жителів мікрорайону.

Як повідомили у Кременчуцькій міськраді, на цьому об’єкті міського водопостачального господарства планується замінити аварійну трубу на нову із поліетилену зі встановленням нової сучасної запірно-регулюючої арматури та нових люків важкого типу на водопровідних колодязях.

“Оскільки земляні та технічні роботи проводяться на проїжджій частині шляхопроводу, то звертаємо увагу водіїв транспортних засобів на часткове ускладнення руху в цьому мікрорайоні. Під час ремонту також можливі тимчасові припинення подачі води споживачам на вулиці Бетонній та провулку Солдатському. Жителі цих вулиць можуть замовляти підвіз питної води за контактними телефонами: +38 (0536) 74-70-70, (050) 305-45-71, +38 (067) 403-97-86”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus