Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці на стаціонарі з пневмонією перебуває 11 пацієнтів

З останню добу зі скаргою на ГРВІ до лікарів звернулися 8 дорослих і 4 дітей. У всіх пацієнтів були взяті зразки біологічних матеріалів на дослідження.  На стаціонарному лікуванні з діагнозом пневмонія перебувають 11 дорослих, один – лікується амбулаторно.

На сьогодні у місті зареєстровано 4 випадки коронавірусної  інфекції. Троє осіб перебувають на лікуванні в інфекційному відділенні лікарня «Кременчуцька», 1 – хворіє безсимптомно та перебуває під наглядом фахівців сімейної медицини, повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Заступник міського голови Ольга Усанова наголосила, що постійно проводиться моніторинг щодо виявлення можливих випадків захворювання на COVID-19. За увесь карантинний період проведено 1585 ПЛР досліджень, із них за минулу добу було взято 12 зразків на таке дослідження. Окрім того, 4 міськими лабораторними центрами проводиться активна робота з ІФА тестувань. Всього проведено 1492 дослідження на виявлення антитіл до коронавірусу, з них за минулу добу – 136 ІФА обстежень.

Від початку карантину у Кременчуці зареєстровано 115 випадків щодо захворювання на COVID-19, 107 громадян вилікувалося.

поширити новину: