Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці на стаціонарі з пневмонією лікується 16 людей

Як повідомила на засіданні міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації заступник міського голови Кременчука Ольга Усанова, станом на 2 червня 2020 року зі скаргами на ГРВІ до лікарів звернулися 7 кременчужан, із яких, 5 – дорослих та 2 – дітей.

Під час амбулаторних звернень грипу і пневмоній зареєстровано не було. У стаціонарних відділеннях міських лікарень з діагнозом пневмонія перебуває 16 пацієнтів, розповіли у Кременчуцькій міськраді.

У місті проводиться робота щодо виявлення можливих випадків захворювання на COVID-19. За звітній період було проведено 6 експрестестувань, всі вони показали негативний результат. На базі ПЛР лабораторії Кременчука, яка віднедавна розпочала самостійну діагностику, проведено аналізи на виявлення корона вірусної хвороби по 15 біологічним зразкам. Із них, 14 – мали негативний результат, 1 – позитивний. Щодо ІФА тестів, то вже проведено 41 дослідження.

Керівник управління охорон здоров’я міста Максим Середа повідомив, що наразі в інфекційному відділенні лікарні «Кременчуцька» перебувають 17 пацієнтів, 13 з них – з діагнозом пневмонія. На базі лабораторних центрів минулої доби було проведено 25 ІФА тестувань. Проводяться такі дослідження поки що громадянам, які потребують планового лікування. Із 1 червня на стаціонари закладів охорони здоров’я Кременчука було госпіталізовано 78 пацієнтів, із них 11 – перебувають на плановому лікуванні.

Від початку карантину у Кременчуці зареєстровано 109 випадків щодо захворювання на COVID-19. Наразі в умовах стаціонару проходять лікування 3 хворих на таку інфекцію, 1 – перебуває на амбулаторному лікуванні під наглядом сімейного лікаря.

Система Orphus