Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кобеляцькому відділі поліції з’явився сучасний спортивний комплекс

У Кобеляцькому відділі поліції урочисто відкрили сучасний спортивний комплекс. Про це повідомили у ГУ Нацполіції в Полтавській області.

В урочистостях взяли участь представники органів влади та місцевого самоврядування, які підтримали гарну ініціативу Сергія Джулая, екс-керівника підрозділу, а також представники районної спілки ветеранів Органів внутрішніх справ і Тренінгового центру поліції області, які допомагали з капітальним ремонтом приміщення та його облаштуванням.

За підтримку соціально корисного проєкту та активну співпрацю з поліцією у сфері забезпечення правопорядку в районі та у розвитку фізичної культури, Іван Вигівський вручив відомчі Подяки Сергієві Жуку, депутату Полтавської обласної ради, та Анатолію Таранушичу, депутату Кобеляцької районної ради. Також полковник поліції вручив Сергієві Джулаю сертифікат на отримання від Головного управління поліції, спортивного клубу працівників поліції Полтавщини та фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України спортивного інвентарю.

 

Система Orphus