Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Карлівці перевірили пункти тестування ЗНО

У Карлівці перевірили два пункти тестування ЗНО – ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 та Гімназію імені Ніни Герасименко.

Про це повідомили у ГУ Держпродспоживслужби у Полтавській області.

За висновками комісії, у навчальних закладах у достатній кількості є засоби індивідуального захисту (маски, медичні рукавички), антисептики  та дезінфікуючі засоби, безконтактні термометрами.

Під час моніторингу відповідальним особам за проведення ЗНО у цих пунктах надали  рекомендації щодо дотримання заходів профілактики захворювання на коронавірусну інфекцію.

Відповідно до Постанови Головного державного санітарного лікаря України, під час проведення ЗНО дистанція між учасниками повинна бути не менше 1,2 метри один від одного, також  під час тестування, за сприятливої погоди, рекомендовано відкривати вікна при зачинених вхідних дверях, до будівлі не допускатимуться супроводжуючі особи – крім тих, які супроводжуватимуть осіб з інвалідністю, у місцях проведення тестування чергуватимуть медичні працівники.

Пункти тестування повинні бути забезпечені антисептиками, дезінфікуючими засобами для прибирання, а кожен учасник отримає захисну маску. Респіратори можна використовувати протягом всього тестування, захисні маски необхідно змінювати кожні 3 години або якщо маска забруднилась чи стала вологою.

Перевірки тривають. 

Фото: Держпродспоживслужби

поширити новину: