Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Карлівці на громадських слуханнях підтримали створення ОТГ

На міському стадіоні ФК «Карлівка» відбулися громадські слухання з питання добровільного об’єднання терторіальних громад. На громадські слухання зареєструвалося 130 чоловік, з них 123 – мешканці міста Карлівки.

Про це повідомили у Карлівській міській раді.

На стадіоні провели дезінфекцію місць для сидіння, усім учасникам громадських слухань на вході проводили температурний скринінг, у кого не було захисної маски – видавали біля столів реєстрації, також було забезпечено дотримання дистанції між людьми на трибунах.

20 березня міська рада знову ініціювала добровільне об’єднання територіальних громад, запросивши до об’єднання усі сільські ради району. Федорівська сільська рада у 2019 році провела вивчення громадської думки серед мешканців села щодо Перспективного плану формування територій Полтавської області та визначилася про добровільне приєднання саме до Карлівської громади.

На громадських слуханнях 23 червня на голосування винесли питання про добровільне об’єднання територіальної громади Карлівки, що включає в себе населені пункти Карлівка, Солона Балка, Іванівка та громади Федорівка в Карлівську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у Карлівці. Приєднання підтримали 122 людини.

Результати громадських слухань затвердили на засіданні 47 позачергової сесії міської ради 25 червня. Також депутати прийняли рішення про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад та делегування представника до спільної робочої групи.

Фото: Карлівська міська рада

 

Система Orphus