Ви тут:
Суспільство Україна 

У Кагарлику повністю скоротили штат поліції

Після скандалу з тортурами і зґвалтуванням у Кагарлику повністю скоротили штат місцевого райвідділу поліції. При цьому в МВС посилаються на те, що тортури є в поліції кожної країни.

Про це на нараді глав силових відомств щодо проблеми тортур в поліції заявив заступник голови Національної поліції Максим Цуцкірідзе, інформує РБК-Україна.

За його словами, Національна поліція оперативно відреагувала на тортури і зґвалтування у Кагарлику.

“Чотири співробітники були звільнені, 5 відсторонені та 10 притягнуто до дисциплінарної відповідальності. Штат Кагарлицького відділу поліції скорочено повністю”, – зазначив Цуцкірідзе.

Він також підкреслив, що за статистикою в поліції фіксують на 10-15% менше тортур, ніж було в міліції. Своєю чергою, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що “в кожній поліції світу є тортури”, але українські правоохоронці їх зараз не приховують і намагаються припиняти.

“Врадіївку намагалися приховати, ми не приховуємо нічого!”, – заявив Аваков.

“Генеральний прокурор Ірина Венедиктова підкреслила, що випадок у Кагарлику став викликом для всієї системи кримінальної юстиції. Вона також повідомила, що з початку 2020 року прокуратура повідомила про підозру 56 правоохоронцям, в тому числі за 10 фактами тортур”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, як повідомляли ОКІА “Новини Пролтавщиниполіцейський ґвалтував дівчину у Кагарлику бо вона відмовила йому в інтимі.

Фото: gp.gov.ua

Система Orphus