Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У громадському транспорті Кременчука пільгові перевезення діють з 10:00 до 15:00

У Кременчуці на транспортні маршрути вже вийшло 56 одиниць комунального транспорту(46 – тролейбусів, 10 – автобусів) і 141 автобус приватної форми власності.

Про це на засіданні міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації повідомив керівник управління транспорту виконкому міської ради Руслан Івашина, передає Кременчуцька міськрада.

Він зазначив, що за рахунок поповнення кадрового складу КТУ новими водіями, наразі на міські тролейбусні маршрути вийшло більше тролейбусів. Оскільки транспорт перевозить пасажирів лише за кількістю сидячих місць, таке збільшення поки що не дозволяє повністю уникнути черг на зупинках громадського транспорту, особливо в пікові години. Втім, черги проходять доволі швидко, адже в цей час доби популярні транспортні маршрути підсилюються додатковими одиницями транспорту.

Головний транспортник міста звернув увагу на те, що за рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради у міському транспорті в період адаптивного карантину пільгові перевезення кременчужан діють із деякими обмеженнями. Хоча урядовими документами пільговий проїзд в період адаптивного карантину не передбачений, у Кременчуці таким категоріям населення пішли на зустріч, і скористатися правом безоплатного проїзду в громадському транспорті вони можуть у період із 10.00 до 15.00 години.

поширити новину: