Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Гадячі хочуть встановити пам’ятний знак українським захисникам: оголосили конкурс

У Гадячі в парку “Перемога” хочуть встановити пам’ятний знак “Землякам, що стали на захист України”. Виконавчий комітет міської ради вже оголосив про проведення відкритого всеукраїнського архітектурного конкурсу на кращий концептуальний проект об’єкта благоустрою.

Як повідомили у Гадяцькій міській раді, темою конкурсу є увіковічення  та вшанування мужності і героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, збереження пам’яті про них, сприяння в подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві.

Пам’ятний знак планують встановити у меморіальній частині парку «Перемога» (поблизу пам’ятного знаку учасникам ліквідації на Чорнобильській АС).

Останній термін реєстрації учасників на участь у конкурсі – 10 липня до 17.00 год. Термін подачі конкурсних проектів – до 20 липня 17.00 год.

Підсумки підіб’ють 24-30 липня.

Детальніше із порядком та умовами проведення конкурсу можна ознайомитись відділі містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва Гадяцької міської ради або на сайті  міської ради.

Фото: Укрінформ

поширити новину: