Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

У бібліотеці в Новосанжарській ОТГ планують організовувати покази фільмів та мультфільмів

За час карантину у Новосанжарській ОТГ вдалось закінчити ремонт у бібліотеці. Відтепер там можна буде організовувати покази фільмів та мульфільмів.

Окрім цього, планують проводити зустрічі з письменниками, презентації новинок художньої літератури, тематичні вечори, засідання круглих столів, тренінги тощо. Про це йдеться на сторінці “Нові Санжари” у Facebook.

“У читальному залі та кімнатах оновлено освітлення, встановлено 19 сучасних енергоощадних стельових світильників. З метою збереження бібліотечних фондів та перешкоджанню вигоранню книг від прямих сонячних променів придбано і встановлено жалюзі на 17 вікон. Оновлено покриття поверхонь стелажів, підлоги коридору та сходів бібліотеки. Придбано та встановлено 5 кафедр для бібліотекарів, стелаж для книг, три столи, пуфи і поличка “Читай”, здійснено реставрацію дивану для читачів. Також організовано зручні зони відпочинку як для дорослих, так і для маленьких відвідувачів нашої бібліотеки. А простір читального залу розплановано так, щоб відвідувачам було зручно і знайти потрібну книгу, і почитати, і відпочити, і переглянути фільм. Як тільки дозволять, ми продовжимо започатковану практику показів мультфільмів та цікавих фільмів, яка на колегії була оцінена Департаментом культури і туризму Полтавської ОДА як ноу-хау від Новосанжарської ОТГ”, – йдеться у повідомленні.

поширити новину: