Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Цьогоріч на дорогах Полтавської області планують встановити 3 комплекси автоматичного зважування вантажівок у русі

Про це під час апаратної наради повідомив т.в.о. начальника Управління інфраструктури та цифрової трансформації Полтавської ОДА Сергій Марчишинець.

“Автоматичні системи зважування вантажівок у русі, як пілот, встановлені на дорогах Київської області. Ми домовилися з Міністерством інфраструктури, що на область нам нададуть 10 таких систем, три з яких планується встановити цього року”, – повідомив Марчишинець.

Такі комплекси дозволять мінімізувати, а в деяких випадках — повністю позбутись людського фактору у сфері контролю за дотриманням вагових та габаритних параметрів під час здійснення перевезень автомобільним транспортом.

“Два комплекси встановлять на трасі Київ-Харків, ще один — Кобеляки — Царичанка. Це, звичайно, лише частково вирішить питання руйнування доріг, але й надалі потрібно рухатись у цьому напрямку”, – зазначив Сергій Марчишинець.

За даними поліції, за два тижні високої температури повітря за ТТН виписано 406 адмінпротоколів.

 

Нагадаємо, щоб запобігти утворенню деформацій і руйнувань дорожнього покриття автошляхів у спекотну погоду, поліція Полтавщини контролює дотримання водіями вантажівок температурних обмежень на дорогах.

поширити новину: