Ви тут:
Спорт Суспільство 

Три гравці “Ворскли” потрапили до ТОП футболістів туру УПЛ

Полтавці у останньому за часом матчі чемпіонату здолали “Дніпро-1”.

До символічної збірної 27-го туру УПЛ за версією UA-Футбол потрапили одразу троє ворсклян.

Дмитро Різник

Повноправним переможцем матчу з дніпрянами став голкіпер полтавчан, може навіть, головним творцем несподіваного успіху. Зі складними ударами від Булеца, Хобленко, Цурикова впорався Різник, тотальним тиском на свої ворота. А на 61-й хвилині Адамюк буквально розстрілював його, але Дмитро взяв і цей безнадійний м’яч.

Володимир Чеснаков

Коли на 7-й хвилині зустрічі арбітр вилучив головного тренера полтавчан Юрія Максимова, то саме Чеснаков став і капітаном, і лідером, і головним авторитетом для партнерів на полі. Втім, партнери і раніше прислухалися і довіряли Володимиру. У матчі з дніпрянами Чеснакову довелося максимально зібратися і зробити ще більше, ніж він здатний, більше, ніж було потрібно. Енергія капітана передалася партнерам і “Ворскла” обіграла явного фаворита зустрічі, лідера підгрупи.

Руслан Степанюк

Стільки моментів не реалізував Руслан в минулих турах, немов зачарований м’яч не йшов у ворота після його ударів, але закляття впало в 27-му турі. П’ятиматчева “суха” серія Степанюка завершена ефектним дублем. “Дніпро-1” виявився не готовий до такої жвавості Руслана, спочатку не втримав його на добиванні, а потім надав простір після відмінного пасу Кане.

поширити новину: