Ви тут:
Медицина Суспільство 

Ситуація з коронавірусом у світі погіршується, – ВООЗ

Всесвітня організація охорони здоров’я заявляє про погіршення ситуації з коронавірусом у глобальному масштабі. Також закликає не припиняти протидію вірусу в країнах, де спостерігається поліпшення.

Про це повідомив генеральний директор ВООЗ Тедрос Аданом Гебреісус на брифінгу в понеділок, 8 червня, пише Українська правда.

“В даний час ВООЗ зареєстровано майже 7 мільйонів випадків захворювання на COVID-19 і майже 400 тисяч випадків смерті. Хоча ситуація в Європі покращується, в глобальному масштабі вона погіршується”

Нагадаємо, що у світі від COVID-19 вже одужали понад 3 мільйони людей.

При цьому глава ВООЗ зазначив, що в деяких частинах Східної Європи і Центральної Азії спостерігається зростання числа випадків захворювання. Гебреісус підкреслив, що у країнах, де спостерігається позитивна динаміка, найбільшою загрозою є самозаспокоєння.

“Більше ніж шість місяців у цій пандемії – це не час для будь-якої країни знімати ногу з педалі. Ми як і раніше закликаємо до активного спостереження, щоб гарантувати, що вірус не повернеться, особливо в зв’язку з тим, що масові зібрання всіх видів починають відновлюватися в деяких країнах”, – зазначив глава ВООЗ.

Нагадаємо, у ВООЗ радять носити маски з тканини у громадських місцях. Також у Всесвітній організації охорони здоров’я  заявили, що новими осередками коронавірусу у світі стають Росія і Східна Європа, а ситуація з COVID-19 в Україні стабілізується.

поширити новину: