Ви тут:
Суспільство 

Стався масштабний збій у роботі “Приват24”

Популярний банківський сервіс перестав працювати сьогодні вранці.

Через масштабний збій користувачі не можуть зайти в додаток та проводити платежі – не працює навіть авторизація.

Окрім неробочого додатку від Приватбанку також неможливо додзвонитися на гарячу лінію банку.

“Збій стосується саме реєстрації в системі наших додатків. Сталася помилка і фахівці працюють. Буквально за пів години все знову відновиться. При цьому розраховуватися картками банку або скористатися терміналами можна без проблем. Проплати будуть проходити. Єдина проблема виключно з реєстрацією в додатках. Цим питанням вже займаються фахівці”, – пояснив прес-секретар “Приватбанку” Олег Серга сайту Gazeta.ua.

«Приват24» — найпопулярніший в Україні інтернет-банкінг, що працює з 2001 року та належить ПриватБанку. Система дозволяє отримувати доступ та керувати платіжними картками клієнта (випущеними не лише ПриватБанком, а й іншими українськими банками) в режимі реального часу. Має три мовні версії: українську, англійську та російську.

Доступ до системи може бути здійснений як через Web-версію, так і через мобільні додатки для операційних систем Android та iOS. Доступ до системи через Web-версію здійснюється за допомогою одноразових динамічних паролів, що надсилаються користувачеві через SMS.

поширити новину: