Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Шишацька районна лікарня отримала апарат ШВЛ

Шишацька районна лікарня отримала апарат ШВЛ від агрофірми «ім. Довженка» агропромхолдингу «Астарта-Київ».

З початку пандемії «Агрофірма «ім. Довженка» активно підтримує медзаклади чотирьох районів Полтавщини, де знаходяться виробничі потужності підприємства та орендовані землі. Диканська, Зіньківська, Гадяцька та Шишацька районні лікарні неодноразово отримували засоби індивідуального захисту, а нині — дороговартісні апарати ШВЛ.

Про це повідомляє ГО «Полтавщина Аграрна».

— Агропромхолдинг «Астарта-Київ» приділяє увагу розвитку територій, де працює. У лікарнях, яким ми допомагаємо, лікуються не лише наші працівники, а й всі жителі Шишацького району, — зазначає генеральний директор «Агрофірми «ім. Довженка» Сергій Жилін.

Агрофірма першою зреагувала на проблему нестачі засобів захисту для лікарів. Розуміючи, що вони знаходяться під найбільшою загрозою, насамперед, їх забезпечили захисними масками, костюмами, окулярами, дезінфекційними засобами.

— «Астарта-Київ» активно підтримує лікарню. В березні та квітні отримали велику кількість засобів індивідуального захисту. Це той випадок, коли компанія допомагає не словом, а ділом, — акцентує головний лікар Шишацької районної лікарні Маргарита Хорольська.

Ініціативність і лояльність агропромхолдингу відзначає і керівництво громади. Завдяки співпраці з аграріями регіон має можливість розвиватися.

— З будь-яких питань завжди знаходимо спільну мову й підтримку. Разом реалізовуємо різні соціальні проєкти в закладах освіти та медицини, — розповідає голова Шишацької ОТГ Олександр Тутка.

Для Шишацької райлікарні придбали сучасний апарат ШВЛ. Його встановили в реанімаційному відділенні. Таке обладнання необхідне для лікування хворих на COVID-19. У майбутньому воно послугує для виходжування післяопераційних пацієнтів у тяжкому стані.

— Апарат має багато можливостей: допоміжну вентиляцію легень, неінвазивну вентиляцію легень. Оснащений індикаторами для визначення тиску і об’єму на видиху, — підкреслює головний лікар Маргарита Хорольська.

Також для закладу придбали кисневий концентратор. 

Система Orphus