Ви тут:
Суспільство ТОП-новина Україна 

Шмигаль заявив про другу хвилю COVID-19 в Україні

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що в Україні відбулося нове загострення ситуації з коронавірусом та повідомив про початок другої хвилі захворюваності на COVID-19

Про це він сказав під час позачергового засідання уряду в п’ятницю 18 червня, пише Еспресо.TV.

“Ми фактично сьогодні отримуємо початок чергової або першої, або другої хвилі – як хочете можна це назвати – хвилі захворюваності на коронавірус. Порятунок єдиний – це соціальна дистанція, дезінфекція, масковий режим, дотримання всіх правил, які озвучені, прописані МОЗ. Не можна нехтувати цими речами”, – сказав Шмигаль.

Прем’єр наголосив, що в Україні зафіксували черговий антирекорд у майже тисячу нових хворих за добу.

Глава Уряду дав доручення Міністру охорони здоров’я Максиму Степанову та Міністру внутрішніх справ Арсену Авакову забезпечити посилений контроль за дотриманням карантинних обмежень, повідомляють у Кабміні.

“Ми будемо посилювати контроль за дотриманням протиепідемічних заходів. В регіони для контролю має виїжджати керівництво МОЗ на чолі з головним санітарним лікарем. Так само буде посилено контроль з боку Національної поліції та Держпродспоживслужби. Сьогодні всі відповідні наради були проведені, і ми будемо діяти жорсткіше, щоб українці були в безпеці”, – заявив Прем’єр-міністр.

поширити новину: