Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

Щоб уникнути навантаження на сайти, на друге пробне ЗНО матеріали для учасників завантажили завчасно

Для другого пробне зовнішнього незалежного оцінювання, яке відбудеться 17 червня, всі необхідні матеріали – тестові зошити, бланки відповідей – учасникам на особисті кабінеті завантажили завчасно.

Це зробили для того, аби зменшити кількість одночасних відвідувань сайтів регіональних центрів, як це сталось під час першого пробного ЗНО 15 червня. Тоді учасники тестування майже одночасно намагались зайти на особисті кабінети, втім, сайти не витримували навантаження.

“17 червня з 00:00 в кабінеті учасника пробного ЗНО, розміщеного на сайті відповідного  регіонального центру оцінювання якості освіти, доступні тестові зошити, аудіофайли для виконання завдань частини “Розуміння мови на слух (аудіювання)” тестів з англійської, іспанської, німецької та французької мов; бланки відповідей, інформаційні бюлетені “Як визначити результати пробного ЗНО?”, – повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

До 18:00 19 червня учасники повинні внести свої відповіді до сервісу визначення результатів, щоб до 23 червня отримати свій результат за шкалою 100-200 балів.

Щодо проведення основної сесії ЗНО, яке розпочнеться з  25 червня, то Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зазначав, що підстав для скасування чи перенесення тестування немає.

 

 

Система Orphus