Ви тут:
Відео Суспільство Україна 

Сьогодні Дзвін Пам’яті пролунав тричі

Сьогодні, 16 червня, в Міністерстві оборони України відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування мужніх українських захисників, які загинули цього дня у різні роки внаслідок російської збройної агресії на Сході України.

У заході взяли участь представники керівництва Міністерства оборони України, офіцери та працівники структурних підрозділів оборонного відомства та Генерального штабу ЗС України.

Дзвін Пам’яті пролунав тричі…

У цей день у 2014 році від дій підступного російського окупанта загинув солдат ГОЛЯЧЕНКО Олександр Михайлович, 95-а окрема аеромобільна бригада.

У 2016 році віддав життя, захищаючи Україну від російського агресора молодший сержант КОШМАЛ Сергій Станіславович, 58-а окрема мотопіхотна бригада.

У цей день 2017 року загинув мужній захисник України солдат МОЧЕРНЮК Михайло Васильович, 93-я окрема механізована бригада.

Присутні вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання, які ціною власного життя виборювали волю і незалежність нашої держави від підступного російського окупанта та поклали квіти до Стели.

Фото: Міноборони

поширити новину: