Ви тут:
Суспільство 

Розумні смарт девайси

Назва розумні годинник походить від англійського Smart Watch. На відміну від класичних механічних і електронних, вони підключаються до смартфону, використовують сенсорні екрани, пропонуючи користувачеві всю необхідну інформацію, яка завантажується з девайса мобільного зв’язку. Іншими словами, це більш доступний дубляж вашого смартфона. XIAOMI Mi Band 5 – популярний девайс, який обирають користувачі.

Якщо смарт-годинник працює без телефону, вони використовують різні датчики для вимірювання пульсу, підрахунку кроків, розрахунку відстані і навіть артеріального тиску. Показники виводяться на дисплей в реальному часі.

Більшість Smart Watch пропонують набір стандартних функцій. Розглянемо докладно, що вміють смарт-годинник. При підключеному телефоні ви зможете отримувати прямо на зап’ясті повідомлення: повідомлення з соцмереж оповіщення додатків смс і пропущені дзвінки вхідні листи електронної пошти події календаря нагадування будильник Також існують повідомлення, які надають тільки годинник. Ось деякі з них: ви довго сидите і вам пора рухатися попередження про підвищений серцевий ритм досягнута мета за кількістю пройдених кроків розряджена батарея на вашому смартфоні перервано зв’язок по Bluetooth Встановлення програм в годинник Крім відображення повідомлень смартфона, SmartWatch підтримують програми, з якими вони працюють. Екосистеми програм розрізняються і більшість з них засновані на операційних системах Apple і Google, за винятком Samsung зі своєю ОС Tizen на базі ядра Linux. Різні додаткові завдання можуть виконуватися за допомогою додаткового програмного забезпечення: музичний плеєр калькулятор диктофон ліхтарик доставка посилок програма для спортивного відстеження браузер (не у всіх моделях)

Налаштування та персоналізація Виробники дали можливість налаштовувати загальний вигляд і стиль екрана по перевагах і смаку користувачів. Є версії, де можна встановлювати з інтернету віджети і циферблати, а в спеціальних магазинах є запасні аксесуари до годинника. При виборі моделі покупцеві доступні відповідні габарити корпусу і довжина ремінця, щоб було зручно носити і жінкам, і чоловікам. Поширені розміри – це 42 мм, 44 мм і 46 мм, але також деякі компанії пропонують корпус 38 мм і 40 мм, і, як правило, це жіноча версія продукту. Характеристики годин можуть вказувати ширину змінного ремінця – наприклад, 20 мм, 22 мм, але зазвичай пишеться сумісність з певними габаритами корпусу пристрою.

поширити новину: