Ви тут:
Суспільство Україна 

Росія використовує чотири вертикалі управління окупованим Донбасом

Про загрози безпеці України з боку РФ, про очікування від Програми розширених можливостей НАТО та нового Закону “Про розвідку України” йдеться в інтерв’ю представника ГУР МО України Вадима Скібіцького

Попри постійні мирні переговори, загроза поновлення Росією широкомасштабних бойових дій проти України нікуди не зникла та стала навіть актуальнішою з огляду на посилення войовничої риторики кремлівської пропаганди. Російська військова машина розпочинає наймасштабніший захід бойового навчання року – стратегічне командно-штабне навчання “Кавказ – 2020”. Як показує досвід, саме період навчань противника є найбільш небезпечним, адже війська можуть легко перейти від виконання навчальних завдань до бойового застосування.

Про особливості СКШН “Кавказ – 2020”, нинішній рівень загрози безпеці України з боку РФ, про очікування від Програми розширених можливостей НАТО та нового Закону “Про розвідку України” йдеться в інтерв’ю представника ГУР МО України Вадима Скібіцького інформаційному агентству “Укрінформ”.

поширити новину: