Ви тут:
Суспільство Україна 

Родини переселенців з Луганської області отримали нове житло

Десять родин внутрішньо переміщених осіб із Золотого Луганської області, які у 2018 році були змушені залишити свої домівки через тиск незаконних збройних формувань, отримали нове житло.

Про це повідомили в Офісі Президента.

Вручення ордерів та ключів від квартир відбулося в Сєвєродонецьку. Відремонтоване житло одержали 10 родин. Ще в п’яти помешканнях тривають ремонті роботи.

20 листопада 2019 року, під час робочої поїздки на Луганщину, Президент України зустрівся з деякими з цих сімей. Люди звернулися з проханням допомогти в отриманні житла. Власні оселі вони були змушені покинути впродовж півгодини. 

«Ми обіцяли – і зробили. Маємо захищати наших громадян. Радий, що родини, котрі пережили шок війни, тепер можуть облаштуватися й знову відчути домашній затишок», – наголосив Володимир Зеленський.

Президент побажав сім’ям миру та злагоди у нових домівках.

«Дякую, що дали нам надію та виконали свою обіцянку. Для нас це було життєво необхідно. Спасибі за те, що тепер у нас є своє житло, адже людина без домівки – як дерево без кореня», – сказала Наталія Бочко, котра отримала нове помешкання.

Система Orphus