Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Робоча група розглянула проекти конкурсу екологічних ініціатив Полтавської області

Сьогодні у Полтавській обласній раді на засіданні робочої групи розглянули проекти конкурсу екологічних ініціатив Полтавщини. Зокрема, цьогоріч на конкурс було подано 89 проектів, з яких до голосування допустили 88.

“Конкурс проектів “Екологічні громадські ініціативи Полтавської області” є першим в Україні і наразі залишається єдиним такого рівня. Ми щоразу його вдосконалюємо, вносимо певні корективи, щоб зробити більш простим та доступним для мешканців громад”, – зауважив заступник голови Полтавської облради Анатолій Ханко.

Цього року вперше електронне голосування за екологічні ініціативи відбувалося на онлайн майданчику Smart Region. Воно тривало з 21 травня по 2 червня.

“Сумарна кількість голосуючих склала 15 720 осіб. Порівняно з електронним голосуванням за проекти Бюджету участі 2019, чисельність голосуючих збільшилася на 19%. Загалом, за 88 проекті було віддано 29 тис. 41 голос. Кожен мав права на три голоси за будь-які проекти”, – розповіла начальник відділу інвестиційної діяльності та проектного менеджменту виконавчого апарату обласної ради Ірина Березова.

При цьому кількість переглядів smart платформи сягнула 283 тисяч.

До речі, фінансування проектів-переможців конкурсу екологічних громадських ініціатив відбуватиметься на умовах співфінансування з місцевими бюджетами: 50 на 50. Цьогорічний обсяг фінансування з обласного бюджету становить 2 млн грн.

поширити новину: