Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

Рівень захворюваності медпрацівників на COVID-19 знизився до 9 відсотків, – Степанов

На початку квітня рівень захворюваності наших медпрацівників на COVID-19 складав 20% від загальної кількості хворих, то зараз цей показник знизився до 9%

Про це написав міністр охорони здоров’я України Максим Степанов на своїй сторінці у Facebook.

“Провів разом із заступниками онлайн-зустріч з послами країн «Великої сімки» та послом делегації ЄС в Україні. Обговорили, зокрема, ситуацію з подоланням пандемії COVID-19. Наголосив, що останнім часом в Україні фіксується приріст захворюваності, особливо у західних регіонах. Разом із тим, розповів і про позитивні зрушення: якщо на початку квітня рівень захворюваності наших медпрацівників на COVID-19 складав 20% від загальної кількості хворих, то зараз цей показник знизився до 9%. Адже ми поступово забезпечили лікарні засобами індивідувального захисту, які на початку епідемії в Україні були взагалі відсутні”, – йдеться у повідомленні.

Максим Сепанов підкреслив, що в процесі реформування медицини Міністерство має намір прийти до стандартизації надання медичної допомоги в Україні. 

Під час онлайн-зустрічі обговорили пріоритетність питання імунізації. З цього приводу МОЗ посилює наразі роботу в кожному з регіонів задля організації зручного та безпечного процесу вакцинації у період карантину.

Фото: Facebook

Система Orphus Поделиться на fb