Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Рятувальники Полтавщини закликають дотримуватися правил пожежної безпеки під час святкування Дня Святої Трійці

З метою попередження виникнення різного роду надзвичайних подій, напередодні відзначення Дня Святої Трійці рятувальники Полтавщини проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу та профілактичні інструктажі з представниками духовенства.

Так, 4 червня фахівці ДСНС поспілкувалися з працівниками культових споруд міста Гадяч, селищ міського типу Диканька та Велика Багачка, зазначають в ГУ ДСНС в Полтавській області.

Фахівці Служби порятунку «101» розповідали про основні причини виникнення пожеж у церквах, нагадували основні правила пожежної безпеки під час масового використання відкритого вогню, зокрема свічок та лампадок. Також, зауважили, що після завершення служби не слід залишати у церквах непогашені свічки, електропобутові та освітлювальні прилади необхідно від’єднати від електромережі.

Працівники ДСНС також оглянули стан протипожежного захисту релігійних споруд: особливу увагу звертали на стан утримання електрогосподарства, шляхи евакуації громадян, протипожежне водопостачання, наявність в будівлях вогнегасників, знаків пожежної безпеки тощо.

По завершенню профілактичних бесід рятувальники вручали тематичні пам`ятки та листівки.

Система Orphus