Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Реорганізація спецшкіл не передбачає закриття та звільнення працівників, – Олег Синєгубов

Реорганізація трьох спецшкіл в один багатопрофільний навчальний реабілітаційний центр, у якому зможуть отримати спеціальну допомогу всі особливі діти Полтавщини, не означає їх закриття та звільнення працівників. Про це на своєму Telegram каналі написав голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Жваве обговорення депутатів на черговій сесії Полтавської облради 3 червня викликало питання Про реорганізацію Полтавського навчально-реабілітаційного центру Полтавської обласної ради шляхом приєднання до нього Миргородської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради та Полтавської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради. Необхідної кількості голосів для підтримки воно не набрало.

“Ми запланували реорганізувати 3 спецшколи в 1 – зробити перший в області багатопрофільний навчальний реабілітаційний центр, у якому зможуть отримати спеціальну допомогу всі особливі діти Полтавщини. Це не передбачає звільнення працівників, закриття чи скорочення вже існуючих закладів – вони стали б філією багатопрофільного центру. Це – важливе рішення для розвитку освіти і стабільного фінансування, але політика і популізм перемогли здоровий глузд. Сподіваюся, тимчасово”, – зазначив Олег Синєгубов.

Він зазначив, що через амбіції та бажання деяких політиків набрати електоральні бали, рада не проголосувала ще за кілька важливих рішень. Так, не були підтримані зміни до Комплексної програми розвитку малого і середнього бізнесу.

“Це дивно, адже в умовах коронавірусної пандемії будь-яка допомога підприємцям не зайва. Сподіваюся, що депутатам просто не вистачило часу розібратися в цьому питанні, і на наступному засіданні ми обов’язково ухвалимо це рішення. Ми відверто обговорюємо проблемні питання з усіма депутатами, чуємо їх і завжди відкриті до конструктивних пропозицій. Однак не варто передчасно втягувати область у виборчі перегони. Переконаний, що під час пандемії ми маємо думати про життя та здоров’я наших громадян і відбудову економіки. І не важливо, під якими політичними прапорами покращувати життя людей”, – відзначив голова Полтавської ОДА.

поширити новину: