Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

Проведення ЗНО-2020: готують два сценарії розвитку подій

Через зміну формату проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання – замість складання тестування у закладах освіти учасники проходили його онлайн вдома.

Після цього розпочали обговорювати, як проводити основну сесію ЗНО, що стартує 25 червня. У Міносвіти зазначають, що готові провести ЗНО у безпечних умовах.

В Українському центрі оцінювання якості освіти готують два сценарії розвитку подій. Перше – проведення ЗНО з 25 червня, як і було раніше заплановано. Друге – відтермінування його на пізнішу дату. Як пояснила заступниця директора УЦОЯО Тетяна Вакуленко, проводити тестування в заочному варіанті неможливо: немає ні технічної можливості, ні інструментів, щоб у повному обсязі провести ЗНО і забезпечити рівний вступ у дистанційному форматі. Якщо ж епідеміологічна ситуація в країні не дозволятиме провести основну сесію ЗНО з 25 червня по 17 липня, то тестування можуть перенести на кінець літа, і тоді воно проходитиме з 17 серпня, пише Уніан.

Як повідомив Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов на брифінгу 16 червня, епідеміологічні критерії дозволяють проведення ЗНО з 25 червня. ЗНО має здійснюватися згідно з рекомендаціями МОЗ щодо забезпечення дотримання карантинних правил: термоскринінг, масковий режим, обов’язкове розсаджування з дотримання соціальної дистанції тощо. Остаточне рішення щодо проведення ЗНО буде прийматись 19-20 червня.

 

 

поширити новину: