Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Протягом тижня на Полтавщині потонули 11 людей, серед них – двоє дітей

За даними Департаменту з питань цивільного захисту Полтавської ОДА з 8 -14 червня в області сталось 11 нещасних випадків з людьми на воді, внаслідок яких загинуло 11 людей (у тому числі двоє неповнолітніх).

9 червня фахівцями КУ «Рятувально-водолазна служба» Полтавської обласної ради в с. Горбанівка Полтавського району з місцевого ставка вилучено тіло громадянина 1988 року народження, яке для встановлення причини смерті направлено до відділення обласного бюро СМЕ 1-ї міської лікарні м. Полтави.

У селі Макухівка Полтавського району з р. Ворскла вилучено тіло громадянина 1955 року народження, яке для встановлення причини смерті направлено до відділення обласного бюро СМЕ 1-ї міської лікарні м. Полтави.

Місцевими мешканцями в селі Гінці Лубенського району з р. Удай вилучено тіло громадянина  1951 року народження, яке для встановлення причини смерті направлено до Лубенського міжрайонного відділення обласного бюро СМЕ.

Читайте також: У Полтаві на одному з пляжів вода не відповідає санітарним нормам

11 червня місцевими мешканцями в с. Вищий Булатець Лубенського району з місцевого ставка вилучено тіло громадянина 1988 року народження, яке для встановлення причини смерті направлено до Лубенського міжрайонного відділення обласного бюро СМЕ.

У Лубнах фахівцями КП «Лубенська комунальна рятувально-водолазна станція» з р. Сула вилучено тіло неповнолітнього, 2005 року народження, яке для встановлення причини смерті направлено до Лубенського міжрайонного відділення обласного бюро СМЕ.

12 червня у селі Михайлівка Диканського району працівниками КУ «Рятувально-водолазна служба» Полтавської обласної ради з р. Ворскла вилучено тіло громадянина 1983 року народження, мешканця м. Полтави. Тіло загиблого для встановлення причини смерті направлено до Полтавського обласного бюро СМЕ.

В Автозаводському районі м. Кременчука працівниками водолазно-рятувального відділення аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Полтавській області з природної водойми вилучено тіло невстановленого громадянина, яке для встановлення причини смерті направлено до Кременчуцького відділення Полтавського обласного бюро СМЕ.

13 червня поблизу с. Плехів Оржицького району фахівцями КУ «Рятувально-водолазна служба» Полтавської обласної ради з р. Сула вилучено тіло громадянина 1984 року народження, мешканця м. Полтави. Тіло загиблого для встановлення причини смерті направлено до Лубенського міжрайонного відділення обласного бюро СМЕ.

Читайте також: Небезпека утоплення: профілактика і перша допомога

14 червня в Автозаводському районі м. Кременчука фахівцями Кременчуцької КУ «Кременчуцька рятувально-водолазна станція» з р. Сухий Кагамлик вилучено тіло громадянина 1995 року народження, яке для встановлення причини смерті направлено до Кременчуцького відділення обласного бюро СМЕ.

У селі  Вороньки Чорнухинського району черговим відділенням 9-го ДПРП з р. Многа вилучено тіло громадянки 1992 року народження, яке для встановлення причини смерті направлено до Чорнухинського відділення обласного бюро СМЕ.

У селі Судіївка Полтавського району черговим відділенням 2-ї ДПРЧ з місцевого ставка вилучено тіло громадянина 1975 року народження, яке для встановлення причини смерті направлено до Полтавського обласного бюро СМЕ.

З початку року в області трапилося 22 нещасних випадки з людьми на воді (у тому числі 1 надзвичайна ситуація), що на 29% більше, ніж у минулому році – 17.

Внаслідок таких випадків з початку року загинуло 23 людини, з них 2 неповнолітніх (у тому числі 3 людини в надзвичайній ситуації), що на 35% більше, ніж минулого року, коли загинуло 17 людей, з них 1 дитина.

 

поширити новину: