Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Протягом карантину на Полтавщині 384 тисячі пенсіонерів отримали одноразову грошову допомогу, – Тараторін

Про це повідомив начальник ГУ Пенсійного фонду України в Полтавській області Володимир Тараторін під час апаратної наради 15 червня у Полтавській ОДА.

“Під час карантину пенсіонери, які отримують пенсію менше 5 тисяч гривень, отримали одноразову грошову допомогу у розмірі 1 тис. грн. В області таку одноразову допомогу отримали 384 тисячі пенсіонерів. 60 тисяч жителів області отримали компенсаційну виплату, бо досягли віку 80-ти років”, – повідомив Тараторін.

У квітні в області перерахували виплати пенсій 92% одержувачів – це понад 375 тис. пенсіонерів.  У середньому пенсії підвищились на 213 гривень.

“З 1 квітня здійснено масовий перерахунок і фактичну виплату підвищених пенсій 17-ти тисячам працюючих пенсіонерів за додатково відпрацьований стаж і заробіток. У результаті середній розмір трудової пенсії в області з початку року збільшився на 292 гривні і досяг 3196 гривень”, – розповів Володимир Тараторін.

В області діє 30 сервісних центрів, в яких до введення карантинних обмежень прийом здійснювався щоденно, безперервно, незалежно від адреси проживання пенсіонера.

“У рамках запровадження новітніх інформаційних технологій для установ Пенсійного фонду області протягом минулого року придбано 300 одиниць комп’ютерної та оргтехніки. Серед нововведень – робота центру ретроконверсії. Метою цього спецпідрозділу є переведення в електронну форму паперових пенсійних справ. На даний час відскановано близько 27 тисяч справ із майже 409 тисяч, які підлягають переведенню в електронний формат”, – повідомив Тараторін.

Подальші кроки розвитку пенсійної системи пов’язані з продовженням переведення послуг із пенсійного забезпечення в електронний формат: надання послуг із використанням „Електронного кабінету громадянина”, запровадження онлайн системи консультування громадян, введення в дію системи електронної черги у всіх сервісних центрах.

поширити новину: