Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Проєкт “Музей відкрито на ремонт” запрошує нових учасників з Полтавщини

Оголосили про початок відбору нових музеїв учасників проєкту “Музей відкрито на ремонт 2020”.

“Музей відкрито на ремонт” – це довготривалий проект підтримки регіональних музеїв, що почався у 2016 році в музеях Донецької та Луганської областей.

“Протягом кількох років у 31-му музеї східного регіону України було проведено: 4 освітньо-методичних воркшопи “Сучасні методи роботи музею”; 6 кураторських виставок сучасного мистецтва; 6 дослідницьких проектів про локальну історію та 10 виставкових проектів “Жовта лінія”, які були направлені на актуалізацію та популяризацію теми збереження об’єктів історико-культурної спадщини, починаючи з кінця ХІХ ст і до сучасності”.

Розширення географії проєкту на всі області України стало можливим завдяки підтримці Українського культурного фонду.
Заявку можна заповнити до 28 червня. 

Учасниками можуть стати музеї державної та комунальної форм власності, в яких зберігається державна частина Музейного фонду України. Філії музеїв можуть надсилати самостійні заявки.

Протягом декількох днів, після закінчення строку подачі заявок, відбудеться опрацювання заявок та відбору нових учасників музеїв проекту “Музей відкрито на ремонт 2020”. В рамках опрацювання заявок від потенційних учасників проекту планується відібрати по одному музею з кожної області України.

Результати відбору будуть оприлюднені 4 липня на спеціальному онлайн прес-брифінгу. Всі учасники будуть повідомлені про результати відбору листами на зазначені е-адреси та через сторінку проекту у Фейсбук  https://www.facebook.com/zubmamonta2020/

Система Orphus