Ви тут:
Суспільство Україна 

Президенту Зеленському на сьогодні не довіряють 50% громадян, – соцдослідження

На сьогодні Зеленському повністю довіряють 13% респондентів, скоріше довіряють 28,3%, скоріше не довіряють 25,4% і цілком не довіряють 24,8% опитаних.

Про це свідчать результати соціологічного дослідження “Моніторинг громадської думки населення”, проведеного центром “Соціальний моніторинг” 10-19 червня. Результати опитування показали, що баланс довіри до всіх органів влади знизився.

Ще гірша ситуація стосовно довіри громадян до Кабінету міністрів, в якого баланс довіри мінус 54,3%; до Верховної Ради – мінус 55,4; до Нацбанку – мінус 44,5%. Крім того, опитування показало негативний баланс довіри до СБУ, Національної поліції, до прокуратури, ДБР і НАБУ. Натомість, Збройні сили традиційно залишаються з позитивним балансом довіри – їм не довіряють близько 30% опитаних, а довіряють більш як 60%, отже є 32% – позитивний баланс довіри.

Разом з тим переважна більшість опитаних вважають недоцільним проведення дострокових виборів президента України, хоча кількість таких громадян з грудня 2019 року зросла з 17% до 27%. За її словами, також зросла кількість прихильників дострокових виборів до парламенту – з 23% до 31%.

Під час дослідження 10-19 червня 2020 року методом особистого інтерв’ю за місцем проживання

респондента було опитано 3037 осіб у всіх регіонах України, крім окупованих територій Луганської та Донецької областей і Криму. Похибка вибірки становить 1,1-1,9%.

поширити новину: