Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

Президент назвав кандидатів на посаду міністра освіти

Президент України Володимир Зеленський назвав чотирьох кандидатів на посаду міністра освіти та науки.

Про це пише Освіта.ua з посиланням на УНІАН.

Зеленський повідомив, що на посаду міністра освіти претендує, зокрема, ректор Чернігівського технологічного університету Сергій Шкарлет. Президент відзначив, що найближчим часом планує відвідати Чернігів.

“Я збираюсь прийти в університет, я хочу подивитись як він виглядає, я хочу поговорити зі студентами і зрозуміти, що це за людина”, – додав глава держави.

Також Зеленський заявив, що кілька разів пропонував народному депутату, голові комітету Верховної Ради з питань науки, освіти та інновацій Сергію Бабаку посаду голови Міносвіти.

“У Бабака такий пріоритет від президента України в цій державі, як у жодної іншої людини в цій державі. Але коли президент говорить пану Бабаку п’ять разів на день останній тиждень: май совість, йди в міністри – треба мати, я б вам сказав, що потрібно мати, щоб вирішувати такі питання і йти відповідати за це, а не казати, що той поганий, а той – такий собі”, – зазначив глава держави.

За його словами, Бабак не підтримує жодного кандидата на посаду міністра освіти.

“Він каже: чудовий заступник міністра. Ну, це не розмова. Він знайшов мені вже шість заступників міністра замість одного міністра”, – сказав Зеленський.

Крім того, він розповів, що на посаду міністра освіти йому рекомендували керівника Апарату Офісу президента Олексія Дніпрова, який був заступником міністра освіти Дмитра Табачника.

Нагадаємо, з 25 березня цього року обов’язки т.в.о. Міністра освіти і науки виконує Любомира Мандзій.

Також Зеленський повідомив, що претенденткою на посаду міністра освіти та науки є докторка наук, старша наукова співробітниця, заступниця директора з наукової роботи Інституту математики Національної академії наук України Олександра Антонюк.

“Є прекрасна людина в науці – Олександра Антонюк, я впевнений, що вона до нас доєднається. Як кандидатура – вона дуже гарна та може очолити напрямок науки. Вона може бути міністром”, – додав президент.

 

 

 

 

ФОТО: Рубрика

Система Orphus