Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

Представників ОТГ Полтавщини навчали покращенню проектної діяльності

Полтавський регіональний офіс ULEAD провів чергову онлайн-консультації щодо покращення ефективності проектної діяльності в ОТГ.

Коло питання, які піднімали представники об’єднаних територіальних громад доволі широке. Та, в кожному випадку були й свої «місцеві особливості».

Приміром, Засульську ОТГ цікавили питання розвитку підприємництва у громаді, створення робочих місць і кооперативів. Бо, нині соціальний вектор розвитку є одним з пріоритетів в ОТГ. Засульчани розробили якісний інвестиційний паспорт громади, який включає велику кількість об’єктів нерухомості та перспективних земельних ділянок для розвитку малого і середнього бізнесу, переробки с/г сировини.

Експерт з питань розвитку громад і територій ULEAD Вадим Штефан  покроково роз’яснив етапи для активізації розвитку підприємництва у громаді від початкових інформаційних заходів. Приміром, це може бути проведення конкурсу на кращий бізнес-план, підготовка інформації, корисної для підприємців і підприємництва. Або впровадження в ОТГ фінансових стимулів створення додаткових робочих місць.

Фахівців з Чорнухинської ОТГ цікавили нюанси реальної ситуації з відбором проєктів на конкурс ДФРР та інші національні і обласні конкурси. Бо ж до цього часу успішних практик у цьому напрямку в громаді не було.

Вадим Штефан докладно розповів про процедури відбору проектів та основні помилки, які здійснюються на етапі підготовки і подачі документів. Також частину консультації було присвячено налагодженню проєктної роботи у громаді.

Система Orphus