Ви тут:
Суспільство Україна 

Правила літнього відпочинку дітей в умовах COVID-19 мають бути добре продумані, – Зеленський

За минуле літо в дитячих таборах зафіксували понад 80 спалахів різних інфекцій. Тому робота таких закладів в умовах епідемії коронавірусу має підвищені ризики, йшлося на традиційній нараді щодо запобігання поширенню COVID-19.

Про це повідомили в Офісі Президента.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов розповів, що кожного року в літніх таборах відпочиває 1-1,2 млн дітей. Кабінет Міністрів уже дозволив роботу баз відпочинку й розгляне пропозицію Президента щодо покращення якості роботи літніх таборів.

«Це багато дітей, і правила їхнього відпочинку в умовах коронавірусу мають бути серйозно продумані. Водночас більшість таборів у нас у доволі застарілому стані. Нині маємо хорошу можливість провести їхній аудит, відремонтувати, де потрібно, підвищити критерії їхньої якості, комфорту, харчування дітей», – наголосив Володимир Зеленський.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що Уряд уважно ставиться до інформації ВООЗ щодо погіршення ситуації з коронавірусом у глобальному масштабі й того, що найбільшою загрозою нині є самозаспокоєння.

Фото Офіс Президента

 

поширити новину: