Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавські рятувальники розповіли про безпечне поводження на воді

Співробітники Головного управління ДСНС України у Полтавській області проводять комплекс заходів спрямованих на запобігання надзвичайних подій та попередження виникнення нещасних випадків з людьми на воді.

Як повідомили у ГУ ДСНС у Полтавській області, сьогодні фахівці ДСНС відвідали пляжі у Подільському районі Полтави, щоб нагадати відпочивальникам правила безпеки, виконання яких дозволить уникнути біди, а у разі виникнення надзвичайної події надати допомогу постраждалому.

 Рятувальники розповіли полтавцям, що основними умовами безпеки є правильний вибір і обладнання місць для купання,  суворе дотримання  правил поведінки під час купання і катання на плавзасобах, контроль дорослих за поведінкою дітей у воді.

«Не лізьте у воду в незнайомому для вас місці, уникайте води із швидкою течією, не заходьте у воду напідпитку, ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо не впевнені у своїх силах. Купаючись на «дикому пляжі» чи у незнайомому місці – не пірнайте з берега, гірки, дерева. У воду слід входити неспішно, обережно пробуючи дно ногою, купатися краще там, де є рятувальні служби. Особливо слідкуйте за дітьми: їхня поведінка у воді не передбачувана. Утримуйтеся від далеких запливів, пам’ятайте, що переохолодження – головна причина трагічних випадків», – зауважували полтавські рятувальники.

Щоб громадяни не забували про життєво важливі правила та дотримувалися їх, співробітники ДСНС вручали відпочивальникам тематичні пам’ятки.

Фото ДСНС

поширити новину: