Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Полтавське тервідділення АМКУ притягнуло до відповідальності ФОП БЕБИКА Д.С. ТА ФОП КОСТИГІНА В.В. за порушення конкуренції

За результатами розгляду справи №66-1-50/7-19, адміністративною колегією Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, 29 травня 2020 року прийнято рішення №66/35-р/к, резолютивною частиною якого визнано, що дії фізичної особи – підприємця Бебика Дмитра Сергійовича та фізичної особи – підприємця Костигіна Володимира Володимировича.

Вони, як повідомили в Тервідділенні АМКУ, полягали в узгодженні своєї поведінки під час підготовки пропозицій та участі у процедурі закупівлі UA-2018-09-25-000998-с, проведеної Управлінням по інвестиціях та будівництву Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області по предмету закупівлі «33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (апарат штучної вентиляції легень)» по об’єкту «Реконструкція гінекологічного відділення під відділення паліативної допомоги «Хоспіс» Горішньоплавнівської міської лікарні м. Горішні Плавні Полтавської області», внаслідок чого конкуренцію між ними під час участі у зазначених торгах було усунуто, порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченим пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів (тендерів).

Відповідно до статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції», на ФОП Бебика Д.С. та ФОП Костигіна В.В. накладено штраф на кожного.

поширити новину: