Ви тут:
Суспільство 

Покоління дітей, яке застало пандемію, отримало свою назву

Діти, які застали пандемію та події, які вона викликала, отримали власну назву. Тепер покоління дітей у віці від 6 до 16 років, називають Generation C, тобто покоління К (де К – коронавірус).

Це найменування запропонувала компанія SuperAwesome, яка придумує і створює цифрові рішення для роботи з дитячою аудиторією, пише Освіторія.

У компанії проаналізували звички, що сформувалися у дітей покоління К на самоізоляції. Дані стосуються дітей та підлітків США, але, вони можуть бути актуальними для багатьох країн світу.

Наприклад, покоління К стало пізніше прокидатися, але при цьому більше допомагати по дому. Крім того, сніданки дітей на самоізоляції стали більш поживними та здоровими – відбулася відмова від швидких варіантів типу пластівців і батончиків. Батьки ж стали більше допомагати дітям з уроками та домашніми завданнями, а телевізор знову завоював загальну увагу та став головною розвагою сімей.

Крім терміна Generation C в мову також увійшло слово “короніали”. Воно покликане позначити дітей, які були зачаті в період пандемії і поки не народилися. Слово утворено за тим же принципом, що і “мілленіали” (люди, народжені з початку 1980-х до середини 1990-х).

поширити новину: