Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Пленарне засідання тридцять третьої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання

3 червня о 10:00 розпочалось пленарне засідання тридцять третьої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання.

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький перед початком засідання повідомив, що найголовніші питання порядку денного стосуватимуться внесення змін до показників обласного бюджету.

“Сьогодні питань, які стосуються різних політичних звернень, набагато менше, ніж основних питань порядку денного. Наше завдання — перерозподілити кошти, які були зекономлені під час карантинних заходів, державну субвенцію. А для цього ми повинні прийняти зміни до відповідних програм. Далі у нас будуть питання Перспективного плану, звернення депутатів до центральних інституцій. Найголовніші питання — зміни до бюджету”, – зазначив Олександр Біленький.

На засіданні присутні: голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов, перший заступник голови Полтавської облради Євгеній Холод, заступник голови Полтавської облради Анатолій Ханко, перший заступник голови ОДА Дмитро Лунін, заступник голови ОДА Катерина Рижеченко, депутати, запрошені.

У залі зареєструвались 70 депутатів.

На початку засідання присутні вшанували пам’ять померлої учасниці АТО, полтавки Ольги Нікішеної.

Також відбулось нагородження рятувальників Полтавщини, які ліквідовували пожежу у Чорнобильській зоні.

На розгляд сесії винесли питання:

1.Про керівників суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад області.

2.Про затвердження звітів за 2019 рік про результати проведення моніторингу виконання Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Полтавської області на період 2018 –2020 років та з оцінки результативності реалізації Стратегії розвитку Полтавської області на період до 2020 року та плану заходів з її реалізації.

3.Про виконання Програми економічного та соціального розвитку Полтавської області на 2019 рік.

4.Про внесення змін до Програми сприяння залученню інвестицій, розвитку економічного співробітництва та формування позитивного іміджу Полтавської області на 2017 –2020 роки.

5.Про внесення змін до Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Полтавській області на 2017 –2020 роки.

6.Про внесення змін та доповнень до обласної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення області на 2013 –2020 роки.

7.Про внесення змін до Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери в Полтавській області на 2016–2020 роки.

8.Про внесення змін до рішення сесії обласної ради від 14 лютого 2019 року N 1047 «Про надання місцевої гарантії».

9.Про затвердження переліку об’єктів, на які будуть спрямовані кошти обласного бюджету, відповідно до Обласної програми «Питна вода Полтавщини» на 2011 –2020 роки, у 2020 році.

10.Про звіт виконувача обов’язків директора Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської обласної державної адміністрації про використання бюджетних коштів за 2019 рік та січень –квітень 2020 року.

11.Про припинення речових прав на нерухоме майно.

12.Про приватизацію шляхом продажу на аукціоні нежитлової будівлі (аптеки) за адресою: Полтавська обл., Диканський р-н, смт Диканька, вул. Незалежності (Леніна), 8/1.

13.Про приймання-передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.

14.Про внесення змін до рішення обласної ради від 28 лютого 2020 року N 1310 «Про приймання-передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області».

15.Про затвердження розпоряджень голови обласної ради.

16.Про зміну найменування комунальних культурно-мистецьких закладів освіти.

17.Про надання згоди на безоплатне прийняття цілісних майнових комплексів закладів фахової передвищої освіти, що мають статус окремих юридичних осіб.

18.Про зміну найменування та юридичної адреси Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

19.Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування голові Полтавської обласної ради сьомого скликання.

20.Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування першому заступнику голови Полтавської обласної ради сьомого скликання.

21.Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування заступнику голови Полтавської обласної ради сьомого скликання.

22.Про Звернення до Міністерства у справах ветеранів України,Міністерства інфраструктури України щодо розроблення загальнодержавної програми компенсації за проїзд пільгових категорій громадян.

23.Різне.ІІІ.

поширити новину: