Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Платники податку на прибуток Полтавщини спрямували до держбюджету 1248,8 млн грн податку

У січні-травні 2020 року до Державного бюджету України платники податків Полтавщини сплатили 1248,8 млн грн податку на прибуток підприємств.

У травні поточного року підприємства Полтавщини  сплатили до державного бюджету 530,8 млн. грн. податку на прибуток, повідомляють у ГУ ДПС в Полтавській області.

Головне управління ДПС у Полтавській області нагадує, що відповідно до ст.64 Бюджетного кодексу України 10 відсотків податку на прибуток підприємств приватного сектору є доходом обласного бюджету та спрямовується на розвиток та благоустрій Полтавщини. 

Своєчасна сплата податків, зборів та обов’язкових платежів є запорукою добробуту усіх громадян. Сплачені податки – це вчасно виплачені пенсії, соціальні виплати, заробітні плати, у тому числі медичним працівникам, які працюють в складних умовах боротьби з коронавірусною хворобою (COVID – 19). 

У ДПС наголошують на недопущенні при декларуванні податку на прибуток безпідставного зниження бази оподаткування, а також на своєчасній сплаті задекларованих сум.

поширити новину: