Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Платники ПДВ Полтавщини спрямували до держбюджету понад 1608 млн грн податку

За підсумками п’яти місяців 2020 року на Полтавщині до держбюджету сплачено 1608,3 мільйона гривень податку на додану вартість. Сума сплаченого ПДВ в області на 80,4 мільйона гривень перевищує аналогічні показники минулого року.

Про це повідомили в Головному управлінні ДПС у Полтавській області.

Інформаційні та технологічні напрацювання, які мають у своєму розпорядженні фахівці ДПС, дозволяють своєчасно запобігати ризикам несплати бюджетоформуючого ПДВ. Власне система спілкування податкової служби з бізнесом винятково в електронному форматі повністю унеможливлює суб’єктивні рішення. А це нівелює корупційну складову при адмініструванні ПДВ.

Ріст сплати ПДВ в умовах обмежувальних заходів у зв’язку з пандемією коронавірусу та економічного сповільнення – найкраще підтвердження ефективності роботи податкової служби. Завдяки підвищенню якості адміністрування ПДВ легальний та прозорий бізнес може розраховувати на своєчасне бюджетне відшкодування.

Станом на 1 червня 2020 року 116 юридичним особам Полтавщини відшкодовано 441, 2 мільйона гривень ПДВ.

В умовах несприятливих економічних тенденцій через пандемію COVID-19  саме якісне адміністрування податкових платежів покликане забезпечити своєчасне наповнення державного бюджету. Тож звертаємося до представників підприємництва з проханням не ігнорувати свого обов’язку чесної та сумлінної сплати податків. Зі свого боку, фахівці ДПС забезпечують якісний податковий супровід діяльності бізнесу.

поширити новину: