Ви тут:
Суспільство Україна 

Пілоти бригади тактичної авіації повітряного командування «Центр» провели тренування

Минулого тижні пілоти особового складу бригади тактичної авіації повітряного командування “Центр” провели тренувальні польоти.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони України.

“Більш як 30-градусна спека та організація польотів в умовах карантину стала серйозним фактором перевірки авіаторів на професійну та фізичну витривалість, – розповів командир авіаційної бригади. – Тому постійний контроль за самопочуттям військовослужбовців та своєчасне здійснення протиепідемічних заходів стали темою постійної уваги командування підрозділів у поєднанні з питаннями якісної підготовки інфраструктури аеродрому та всіх видів забезпечення”.

Польоти здійснювались у режимі “день” та “день-ніч” у простих метеоумовах. Планові таблиці передбачали виконання пілотами вправ з відновлення навичок у техніці пілотування, навігації та бойового застосування після перерв, виконання річних перевірок за видами льотної підготовки, перевірку розрахунків наземних радіолокаційних і навігаційних систем, обліт авіаційної техніки.

Окрім того, план польотів передбачав здійснення вильотів зі штурманського забезпечення та подальшу професійну підготовку курсантів, що проходять льотну та наземну практику в авіаційній бригаді.

“Особливістю льотних змін стала підготовка молодих пілотів до допуску на самостійні вильоти на повітряний бій окремо та у складі пари на середніх висотах. Після виконання вильотів у “закритому шторочному режимі”, тобто лише по приладах, вони готуються до ведення повітряних боїв вночі, – зазначив командир частини. – Крім того, у плановому режимі продовжується підготовка визначеного льотного складу до здачі нормативів на другий клас”.

Фото: Міноборони

поширити новину: