Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Підрозділи поліції охорони Полтавщини отримали нові авто

В Управлінні поліції охорони Полтавської області відбулось урочисте вручення нових службових автомобілів.

Про це повідомляє пресслужба ГУ НП в Полтавській області.

Ключі від автівок особовому складу вручали:заступник начальника Департаменту поліції охорони Олександр Берило, голова Асоціації ветеранів Державної служби охорони області Віктор Міщенко та начальник Управління поліції охорони Полтавщини Сергій Запорожець. В церемонії вручення також взяли участь представники фірм, що сприяли придбанню нових сучасних автомобілів для поліції охорони.

“Ми впевнено можемо говорити про те, що поліція охорони розвивається. Збільшується кількість об’єктів, які ми охороняємо, зокрема мова йде й про стратегічні об’єкти. Полтавщина – одна із головних, бо корисні копалини, які видобувають на території області, потребують захисту”, – зазначив заступник начальника Департаменту Олександр Берило.

П’ять автівок, які закупили за кошти Управління поліції охорони Полтавської області, розподілили між Полтавським, Кременчуцьким, Миргородським та Лубенським підрозділами поліції.

“Нові автомобілі будуть використовуватись в нарядах груп реагування для охорони об’єктів і забезпечення публічної безпеки на маршрутах патрулювання, а також при здійсненні охорони об’єктів паливно-енергетичного комплексу. Для забезпечення належної охорони об’єктів необхідна сучасна та надійна техніка, тому ми будемо прагнути кожні п’ять років поновлювати наш автопарк”, – наголосив начальник поліції охорони області Сергій Запорожець.

“Крім того, в присутності особового складу поліції охорони, заступник начальника Департаменту від імені керівництва МВС України подякував за співпрацю та підтримку Віктору Міщенку і вручив йому нагрудний знак “За безпеку народу”, – йдеться у повідомленні.

Фото: ГУ НП в Полтавській області

поширити новину: