Ви тут:
Кримінал Суспільство Україна 

Підозрюваний у вбивстві 7 людей на Житомирщині визнаний експертами осудним

22 травня у Попільнянському районі було вбито семеро людей. Підозрюваний за рішенням суду нині під вартою. Слідчі поліції отримали результати перших важливих експертиз у кримінальному провадженні. Досудове розслідування триває.

Про це повідомляє пресслужба МВС.

Нагадаємо, у рамках кримінального провадження, що розслідується за п.1 ч.2 ст. 115 (Умисне вбивство) та ч.2 ст. 15 (Замах на злочин) ч.1 ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України, було призначено до двох сотень експертиз. Усі вони потребують часу. Однак наразі слідчі отримали результати по двох десяткам виконаних експертиз.

“Відповідно до довідки лікаря-нарколога від 22.05.2020 у крові підозрюваного алкоголю не виявлено. Крім цього, у рамках кримінального провадження було призначено комісійну судову психолого-психіатричну експертизу підозрюваному та на даний час отримано висновок експерта. Відповідно до висновку фахівців підозрюваний міг усвідомлювати значення своїх дій та керувати ними, може усвідомлювати значення своїх дій та керувати ними і нині. За своїм психічним станом чоловік не потребує застосування будь-яких примусових заходів медичного характеру”, – сказав начальник ГУНП в Житомирській області Юрій Олійник.

Також Юрій Олійник зазначив, що слідчі у ході подальшого досудового розслідування працюють над кількома версіями для встановлення об’єктивних причин конфлікту.

“Водночас, зважаючи, що призначені судові експертизи є особливо складними і їх виконання триває понад два місяці, планується продовження строків досудового розслідування та відповідно продовження строків запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою підозрюваному”, – йдеться у повідомленні.

Фото: МВС

поширити новину: