Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Петрів піст: коли починається та що можна їсти

Через тиждень після Дня Святої Трійці починається Петрівський піст (цього року початок припадає на 15 червня). Таким чином, тривалість його щороку різна (залежить від дати Дня Трійці), але завершується він завжди 12 липня – у день пам’яті Святих Апостолів Петра і Павла. 

Встановлення посту відносять до перших часів Христової Церкви: вона закликає нас до посту за прикладом святих Апостолів, які, прийнявши Святого Духа, в пості та молитві готувалися до всесвітньої проповіді Євангелія.

Петрівський піст менш суворий порівняно з іншими: під час нього можна вживати рибу у суботу та неділю, і під час великих та храмових свят. Також не обмежується вживання олії. Але утримання в їжі без дотримання Божих заповідей не є постом у повній мірі, зазначають священнослужителі. Крім обмеження у їжі та розвагах треба більше уваги приділяти молитві, сповідатися і причащатися. 

На час Петрового посту припадають і деякі народні свята, такі як “Івана Купала”, коли Церква згадує Івана Хрестителя, але в народі під виглядом традицій пропагуються велелюдні гуляння, вживання алкоголю, надмірні веселощі тощо. В такі дні наша віра повинна бути особливо стійкою, наголошують священики.

Система Orphus