Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

Організації Полтавщини, що підтримують бізнес, запрошують стати частиною проекту “Дія.Бізнес”

Запрошуємо організації, що підтримують бізнес та бізнес-об’єднань стати частиною національної інфраструктури підтримки підприємництва. Міністерство цифрової трансформації України реалізує національний проект з розвитку підприємництва Дія.Бізнес, який має онлайн- і офлайн-складові.

Про це повідомляє Департамент економрозвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА.

Онлайн-складова — це Національна онлайн-платформа для підприємців Дія.Бізнес https://business.diia.gov.ua.
Офлайн-складова передбачає відкриття в різних регіонах України центрів підтримки підприємців.

Мінцифра за підтримки Програми “U-LEAD з Європою”* оцифрує усі об’єкти інфраструктури підтримки підприємництва та бізнес-об’єднання в Україні та розробляє інтерактивну мапу для потенційних та діючих підприємців з сіл, міст (в тому числі об’єднаних територіальних громад) та регіонів на веб-сайті Дія.Бізнес, яка незабаром буде достіпна на веб-сайті.

На мапі кожен підприємець зможе знайти вичерпну інформацію про інкубатори та акселератори, центри підтримки підприємництва, фонди, бізнес-асоціації та інші об’єкти інфраструктури підтримки підприємництва у своїй громаді та регіоні.

Головна мета проекту: консолідувати на одному веб-сайті Дія.Бізнес всю інформацію про існуючі об’єкти інфраструктури підтримки підприємництва, які можуть надати підтримку потенційним та діючим підприємцям на локальному рівні.

Пропонуємо організаціям, що підтримують бізнес та бізнес-об’єднань, заповнити опитувальник https://forms.gle/kVnPE2XA4yXnLAcY7.

Мінцифра розгляне анкети і включить такі організації у разі відповідності на інтерактивну мапу.

поширити новину: