Ви тут:
Культура Суспільство 

Організатори “Євробачення-2021” змінили правила конкурсу

Організатори «Євробачення-2021» вирішили змінити правила міжнародного пісенного конкурсу, щоб забезпечити проведення події наступного року і надалі. Зміни стосуються того, що конкурсанти зможуть використовувати запис бек-вокалу на інструментальну фонограму пісні, про це йдеться на офіційному сайті конкурсу.

У попередні роки на міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення» солісти і бек-вокалісти мали виконувати пісні лише наживо.

Записування бек-вокалу не є обов’язковою вимогою. Задум полягає в тому, щоб дати змогу мовникам-учасникам розробляти нові креативні ідеї, залучати меншу кількість учасників 2021 року й знизити технічне навантаження на мовника-організатора.

Правила пісенного конкурсу «Євробачення-2021» схвалила наглядова рада, — керівний орган конкурсу, і поширила серед членів ЄМС, які бажають узяти участь у події наступного року.

Учасники самостійно вирішуватимуть, використовувати записаний бек-вокал чи ні. Дозволено поєднувати «живий» і записаний бек-вокал. Натомість усі солісти, які виконуватимуть мелодію пісні, зокрема й дублюватимуть основний вокал, мають робити це наживо як на сцені, так і поза нею на арені.

Нагадаємо, півфінали «Євробачення-2021» відбудуться 18 травня та 20 травня, фінал конкурсу – 22 травня.

На сьогодні 18 країн підтвердили, що їхні виконавці вдруге поспіль представлятимуть країну 2021 року. Переможці національного відбору-2020 гурт Go-A представлятимуть Україну на «Євробаченні-2021».

Система Orphus